Dla kogo właściwie są portale randkowe?

Dla kogo właściwie są portale randkowe?

Wrzesień 21, 2019 0 przez admin

Tak postawione pytanie wynika w dużej mierze z niezrozumienia tematu. Portale randkowe nie są miejscem, które byłoby przeznaczone tylko dla konkretnych typów osób. Serwisy randkowe są dla wszystkich.

Portale specjalistyczne i ogólne

Portale randkowe czasami mają charakter trochę bardziej specjalistyczny. Są portale dla samotnych rodziców, dla osób głęboko wierzących, dla osób zainteresowanych jedynie przygodą, dla osób trochę starszych…

Wszystkie tego typu miejsca cechuje to samo. Są one nastawione na zapewnienie ułatwień określonym grupom osób i dla innych grup mogą być mniej wygodne. Tym niemniej, chętnie zaproszą wszystkich, a co jest najważniejsze, wybór portali randkowych jest niezmierzony.

Zdecydowana większość z nich to portale, które można określić jako ogólne, co oznacza, że nie ma na nich jakiegoś preferowanego typu użytkownika i nie pojawiają się żadne osoby typowe dla takich miejsc. Na pewno można też zauważyć, że na portalach randkowych dominują raczej osoby młodsze niż starsze, ale to z kolei wynika z większego odsetku ludzi młodych w stanie wolnym. Osoby starsze zazwyczaj już mają jakieś związki, więc portale randkowe im niepotrzebne, a osoby młodsze dopiero szukają na portalach randkowych.