Gdzie pójść i o czym rozmawiać na pierwszej randce?

Gdzie pójść i o czym rozmawiać na pierwszej randce?

15 czerwca, 2020 0 przez admin

Pierwsza randka w przypadku znajomości internetowych jest zawsze bardzo stresująca, ponieważ w sieci zawsze kreujemy sobie jakiś obraz drugiej osoby, a potem możemy być nieprzyjemnie zaskoczeni. Sami też możemy być takim negatywnym zaskoczeniem dla innych, co nie pomaga w ograniczaniu stresu. Dobre miejsce i odpowiednie tematy do rozmowy pozwolą nam się uspokoić i odbyć bardzo przyjemne spotkanie.

Pierwsza randka

Pierwsze spotkanie zawsze powinno się odbyć w jakimś neutralnym i bezpiecznym miejscu, co pozwoli się obu stronom zrelaksować. W przypadku znajomości internetowych wie się o drugiej osobie znacznie więcej, niż w przypadku randki w ciemno zorganizowanej przez znajomych czy w wyniku jakiegoś przelotnego spotkania w kolejce do kasy w sklepie.

Tym niemniej, zwłaszcza kobiety lubią czuć kontrolę nad sytuacją. Restauracja, park, ale raczej nie kino, bo tam w centrum uwagi będzie film.

Tematami z kolei nie trzeba przejmować się wcale. Jeśli rozmowa na portalu randkowym się w miarę kleiła, można nawiązać do niej lub zacząć od czegoś zupełnie banalnego, typu pandemia covid-19 czy miejsce, w którym odbywa się randka. Doświadczenie w rozmowie już jest z portalu randkowego. Już jakaś chemia była, więc naprawdę nie trzeba się obawiać ciszy.